Webová stránka www.vinozlomekvavra.cz a Internetový obchod vinozlomekvavra.cz/eshop je určený koncovým zákazníkům.

Kupujícími mohou být pouze osoby starší 18 let.

Odeslanou objednávkou v internetovém obchodě vinozlomekvavra.cz/eshop kupující stvrzuje, že je starší 18 let.

Provozovatelem tohoto internetového obchodu je společnost VÍNO ZLOMEK & VÁVRA s.r.o. , Boršice u Blatnice č.400, 68763, IČ 28286707.

Objednávka a dodací podmínky:

Objednávku činí Kupující přímo v internetovém obchodě. Po zadání objednávky do našeho systému dostane kupující e-mail potvrzující jeho objednávku. Objednávka je podle právnických norem považovaná za uzavřenou kupní smlouvu a je závazná.

Za objednané zboží zaplatí kupující hotově při převzetí zboží nebo předem bankovním převodem.
Způsob platby zvolí kupující v průběhu objednávky. Kupující bude o odeslání zásilky informován mailem.

Objednané zboží je prodávající schopen odeslat většinou do 2 pracovních dnů. V případě, kdy nejsme schopni odeslat objednané zboží do 6 pracovních dnů, kontaktujeme kupujícího.

Zrušení objednávky před expedicí je možné telefonicky nebo e-mailem odeslaným na adresu prodávajícího.

Prodávající je oprávněn zrušit objednávku po předchozí dohodě s Kupujícím.

Minimální objednané množství je jeden karton vín, čili 6 lahví.

Způsob dodání zboží:

V rámci České republiky probíhá doručení přes zásilkovou službu MESSENGER a.s. na kupujícím uvedenou adresu, dopravu hradí kupující.

Cena dopravy pro Českou republiku činní 200 Kč včetně DPH za jakoukoliv objednávku, pokud není v momentě objednávky uvedeno jinak.

Reklamace

Kupující má právo na výměnu zboží v případě, že při dodání zboží jsou obaly zboží porušené a zboží nemá vlastnosti obvyklé objednanému druhu zboží.

Kupující je povinen objednané zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušení obalů, počet kusů a balení a převzetí zboží přepravci potvrdit. Jakékoliv nedostatky či vady zboží je povinen neprodleně oznámit prodávajícímu. Při podezření, že k poškození obalu a znehodnocení zásilky došlo při přepravě, musí toto reklamovat přepravci ihned při převzetí zásilky.

Důvodem reklamace mohou být pouze vady, které nebylo možno zjistit při převzetí zboží., tj. vady, které nelze zjistit při vnější prohlídce dodaného zboží. Reklamovat lze tedy zejména vady v kvalitě dodaného zboží.

Případné reklamace hlaste na naší e-mailovou adresu obchod@vinozlomekvavra.cz
Vady vína vzniklé nesprávným skladováním nelze reklamovat.

Ceny

Prodávající si vyhrazuje kdykoliv změnit ceny bez předchozího upozornění zákazníků. Ceny uvedené na internetových stránkách jsou vždy platné a závazné v okamžiku odeslané objednávky.

Pokud dojde ke změně cen na internetových stránkách po učiněné objednávce, už nijak neovlivní cenu uvedenou v objednávce.

Všechny ceny uvedené na internetových stránkách jsou zobrazeny včetně DPH.

Slevy se řeší individuálně při větší objednávce.

Ochrana osobních údajů

Prodávající se zavazuje při nakládání s osobními údaji poskytnutými kupujícími nakládat v souladu s právním řádem ČR, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Všechny informace o kupujících slouží výhradně pro interní potřebu prodávajícího a nebudou sdělovány třetím osobám, kromě osob, které se přímo podílejí na vyřízení objednávky kupujícího.

Vyplněním objednávkového formuláře v rámci internetového obchodu eshop.galerieslovackychvin.cz, uděluje kupující prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a jeho nákupech realizovaných prostřednictvím internetového obchodu vinozlomekvavra.cz.

Povinné informační sdělení EET (týká se plateb v hotovosti na prodejně): Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Adresa:

VÍNO ZLOMEK & VÁVRA s.r.o.
Boršice u Blatnice 400, 687 63 Boršice u Blatnice
+420 774 717 152
obchod@vinozlomekvavra.cz

© 2019
Adresa:

VÍNO ZLOMEK & VÁVRA s.r.o.
Boršice u Blatnice 400, 687 63 Boršice u Blatnice
+420 774 717 152
obchod@vinozlomekvavra.cz

Informace:
GDPR
Obchodní podmínky
politika enviromentu
© 2019